טיול לאתיופיה שישנה את חייכם

טיול לאתיופיה | אתיופיה למטיילים | טיול מאורגן באתיופיה | מסלול טיול לאתיופיה

אנשים רבים חושבים שאתיופיה היא אחת מהמדינות שכולן למעשה מדבר אחד גדול ובתים שעשויים מאבן ומקש.

למרות שכך רוב הישראלים מדמיינים את אפריקה וכמובן גם אנשים רבים בעולם המערבי, אפריקה היא יבשת יפהפייה, יש האומרים היפה מכול, שעשירה בהרבה מקומות מדהימים שלא הספיקו להתפתח ונותנים הזדמנות לחוות אותם כטבעיים לחלוטין.

טיול לאתיופיה ישנה את חייכם וייתן לכם מושג על יבשת אפריקה כולה כאשר המדינה הענקית הזו תסביר לכם על החיים בה ועל ההתנהלות בה ויגרמו לכם להעריך הרבה יותר את חייכם. דווקא הטיולים הללו חזקים יותר מכל טיול אחר באירופה או לנופש בטן-גב, הם אלו שנותנים לכם ערך מוסף ולגבי הטבע האמיתי שיש בעולם ולגבי החיים מסביב לכדור.

מדבר עצום והר געש פעיל

מדבר דנאקיל הוא אחד מהמקומות שאסור לכם לפספס. אמנם טיול לאפריקה לא מסתכם במדבר אך המדבר הזה הוא אחד היפהפיים ביותר שיש ובעיקר בגל להר הגעש הפעיל שנמצא בו.

תמונות כמו של אלו רק טיול לאתיופיה יכול לספק ואתם יכולים ליהנות ממראות שיחוקקו אצלכם בזכרון לשנים רבות.

הר געש פעיל אמנם יכול להפחיד הרבה אנשים אך הוא בטוח לחלוטין ומלבדו יש עוד הרבה מקומות לראות במדבר העצום שנמצא במדינה המגוונת הזו לצד שטחים ירוקים ויערות עבים בחלקים אחרים שלה.

כדאי לשקול טיול מאורגן

אמנם השפה האמהרית מוכרת לנו הישראלים מאוד בעיקר בגלל יהודי אתיופיה שהגיעו לכאן בעשורים הקודמים ועדיין מדברים את שפתם אך למעשה אנו לא מבינים מה הם אומרים ואפילו לא נוכל לזהות אמהרית משמיעה בלבד.

טיול לאתיופיה מכיל בעיה קשה מאוד של שפה שמשפיע על כל שאר התחומים: מציאת סוכנויות, בעיות חירום שעולות באותו הרגע ואפילו שיחה במסעדה.

טיול מאורגן יכול לפתור את הבעיה הזו כך שלא תצטרכו לשבור את הראש בעיקר אם אתם ושפה זרה זה לא הרומן הכי מוצלח.

אמנם טיול לאתיופיה יכול להיות הרבה יותר אותנטי בניסיון לתקשר עם המקומיים אך טיול מאורגן פותר הרבה בעיות של תחבורה והתנהלות ולמעשה מאפשר לכם ליהנות בראש הרבה יותר שקט.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*